Monday, 25 October 2021 15:56

Κύπελλο: Ο Παπαπέτρου «σφυρίζει» Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ Γιάννινα (όλοι οι διαιτητές)

Written by

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές των αγώνων της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

Στο ματς της Α.Ε.Λ. με τον ΠΑΣ Γιάννινα ορίστηκε διαιτητής ο Τάσος Παπαπέτρου από τον σύνδεσμο Αθηνών, με βοηθούς τους Πετρόπουλο (Αρκαδίας), Σπυρόπουλο (Αν. Αττικής) και τέταρτο τον Καλατζή (Θεσσαλίας).

Αναλυτικά:

Τρίτη (26/10):

15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Παραφέστας (Λάρισας)

4ος Μελτζανίδης (Ημαθίας)

15:00 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Κόλλιας (Ηπείρου), Ψαρρής (Ζακύνθου)

4ος Νικολάου (Αθηνών)

17:15 Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

4ος Καλατζής (Θεσσαλίας)

Τετάρτη (27/10)

14:00 ΑΕ Λευκίμμης - Αγιος Νικόλαος

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

4ος Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

15:00 Ξάνθη – Ιωνικός

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τζιουβάρας (Κοζάνης), Τσακίρης (Δράμας)

4ος Πουλικίδης (Δράμας)

15:00 Ηλιούπολη – Λαμία

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανιών)

Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας), Ζήρδας (Αθηνών)

4ος Πουλόπουλος (Πειραιά)

17:15 Πανσερραϊκός – Βόλος

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Αϊνάλης (Μακεδονίας), Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος Τσιάρας (Καβάλας)

19:00 Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

4ος Νταούλας (Δυτ. Αττικής)

21:30 Παναχαϊκή - Παναιτωλικός

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Κωνσταντόπυλος, Τριανταφύλλου (Κορινθίας)

4ος Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Πέμπτη (28/10)

15:00 Αχέρων Καναλακίου – ΟΦΗ

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

4ος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)    

17:15 Τρίκαλα - Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος Μπούμπας (Ηπείρου)

Τετάρτη (3/11)

15:00 Κηφισιά - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Ζαμπάλας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος Τσαμούρης (Πειραιά)